Úvod

Orion: sjednocení - hra -

5. ledna 2015 v 14:20 | Pavel Žáčik

Kdo jsem, co dělám, co bych rád dělal...

Kdo jsem: Jmenuji se Pavel Žáčik a předpokládám, že tě víc zajímá, co dělám...
Co dělám: Už jsi možná hrál nebo jsi alespoň slyšel o stolní hře "Orion: sjednocení". Jedná se o vesmírnou strategii (více v popisu hry vlevo, ne že tam hned půjdeš a nedočteš to). Na této hře pracuji více či méně intenzivně přes 2 roky. Hra je v jednom z konečných stádií, takže je plně hratelná, nedochází k situacím bez pravidel (téměř) a už je dokonce i zábavná (říká se).
Co bych rád dělal: Hru chci vydat. Ano, takhle "jednoduché" to je. Nejlepší cesta je asi přes vydavatelství, kterému bych hru prezentoval. V této fázi potřebuji hru co nejvíce testovat s různými hráči a dostat co nejvíce zpětných vazeb, abych hru doladil a mohl ji úspěšně předvést.
Jak toho chci dosáhnout: Spoluprací s ostatními nadšenci. Co nabízím za spolupráci? Bohužel to nejsou peníze. Nabízím možnost zapojit se do projektu, který už má za sebou relativně dlouhý vývoj a ty ho můžeš posunout ještě o kousek blíž k cíli- jeho vydání. Možnost něco vytvořit, ovlivnit nebo být při tom. Rád tak poznám nové kreativní lidi, kterým zase třeba pomůžu já s jejich projektem.
Jak mi můžeš pomoci: Pomůže, když si moji hru zahraješ. Pokud tě baví kreslit vesmírné lodě, mimozemšťany nebo se zajímáš o design celkově, rád ti svoji hru předvedu. Potřebuji taky pomoci s příběhem. Pomůžeš mi ale třeba i tím, že pošleš odkaz na tento blog někomu, koho by mohl zaujmout. A pokud jsi to dočetl až sem, tak dej vědět do komentáře ;) to mě totiž taky podpoří. Díky!
 
 

Reklama